IFHG’s Hospitality Experts

Over ons

Wij werken met een enthousiast en divers team van professionals, met allen hetzelfde doel voor ogen: u 100% ontzorgen en uitstekende resultaten behalen voor uw hotel. Met onze expertise kunnen we u helpen om de prestatie van uw hotel te verbeteren en te optimaliseren. Onze medewerkers fungeren als sparringpartner voor uw hotel en staan u dagelijks bij met raad en daad en delen uw grote liefde: de hotellerie. Het contact blijft niet beperkt tot e-mailcontact. Graag komen ze bij u over de vloer voor overleg en om samen de resultaten door te nemen.

Harold Hollemans

Revenue Manager

Email: Harold@ifhg.nl
Tel: 071-2001887

Roan van Marrewijk

Revenue Manager

Email: Roan@ifhg.nl
Tel: 071-2001888

Daisy Wijnhout

Revenue & Distribution Manager

Email: Daisy@ifhg.nl
Tel: 071-2001881

Rémon de Korte

Revenue Manager

Email: Remon@ifhg.nl
Tel: 071-2001890

Armanda Boom

Revenue Manager

Email: Armanda@ifhg.nl
Tel: 071-2001890

Melanie Beijer

Director of Revenue

Email: Melanie@ifhg.nl
Tel: 071-2001882

Daniëlle Wassing

Assistant to Managing Director

Email: Danielle@ifhg.nl
Tel: 071-2001885

Albert Kreeft

Managing Director

Email: Albert@ifhg.nl
Tel: 071-2001884

Nick Teunissen

Commercial Director

Email: Nick@ifhg.nl
Tel: 071-2001883

This could be you!